NumizmatickyObchod.sk
Ocenenie-minci.sk
Ohodnotenie mincí zdarma
Odpoveď odborníka
zdarma do pár hodín
info@ocenenie-minci.sk

Skutočné ceny mincí

♦ Zberateľské skúsenosti

♦ Férový, slušný prístup

♦ Skutočné ceny mincí

♦ mail: info@ocenenie-minci.sk

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Skutočné ceny mincí

 

Pri rozhovoroch s ľudmi, ktorí niekedy predávali staré mince sme sa často stretávali s tým, že človek často vôbec nevedel čo predáva a bol odkázaný na pomoc a radu obchodníka. Žiaľ  existujú prípady keď nepoctivý obchodník nič netušiaceho majiteľa neinformoval o tom, že vlastní vzácnu mincu a sám sa ju pokúsil odkúpiť za zlomok skutočnej hodnoty, toto jednanie považujeme za veľmi neseriózne a zaväzujeme sa podobné praktiky v žiadnom prípade nepoužívať.

 

Ak sa nám rozhodnete mincu ponúknuť určite budete poznať jej skutočnú hodnotu.  Je pravdou, že dosiahnuť pri predaji mince jej maximálnu cenu stojí veľmi často mnoho času, úsilia a treba na to mať aj určité skúsenosti, preto by nebolo poctivé tvrdiť Vám, že cena ktorú Vám ponúkneme bude vždy dosahovať hodnotu jej najvyššieho možného predaja. Vždy však bude slušná a poctivá.

 

Každú mincu, ktorú oceníme starostlivo prehliadneme na základe fotografií oboch strán mince, v prípade potreby aj jej hrany. Prihliadneme na ročník, mincovú značku, obľúbenosť u zberateľov a samozrejme na stav mince, ktorý je pre určenie jej hodnoty absolútne kľúčový. Samozrejmosťou je práca s numizmatickou literatúrou a sledovanie aukčných výsledkov. Aj vďaka týmto činnostiam sa vynasnažíme informovať Vás o skutočnej cene v prípade Vášho záujmu aj o možnostiach predaja mince.

 

Sme numizmatici a nie záložňa, výkup mincí realizujeme pre naše zbierky a nie je našou prácou mince ďalej predávať. Preto Vás môžeme pravdivo informovať o hodnote Vašej mince. Ocenenie mincí sa dá robiť aj poctivo. Napíšte nám a presvedčte sa!

 

Napíšte nám na email info@ocenenie-minci.sk a Vaše mince oceníme ešte dnes.

 

 

ohodnotenie minci