NumizmatickyObchod.sk
Ocenenie-minci.sk
Ohodnotenie mincí zdarma
Odpoveď odborníka
zdarma do pár hodín
info@ocenenie-minci.sk

O nás


Ocenenie mincí – kto sme?

 

Táto stránka vznikla za účelom bezplatného ohodnotenia mincí. Našim zámerom je poskytnúť naše skúsenosti a vedomosti bezplatne každému záujemcovi. Bez ohľadu na to či potrebuje pomôcť s určením mincí z dedičstva, ocenením starej zbierky, alebo len našiel starú mincu a potrebuje pomôcť s určením jej hodnoty.

Pri oceňovaní mincí sa riadime našimi skúsenosťami získanými budovaním vlastných zbierok, porovnávaním cien na súčasných aukciách u nás aj v zahraničí a sledovaním numizmatických katalógov.

Všetky informácie a naše rady poskytujeme bezplatne a bez nároku na odmenu, nie sme súdny znalci a našou kvalifikáciou je denný záujem o problematiku starých mincí, členstvo v Slovenskej numizmatickej spoločnosti a záujem poskytnúť ľudom pravdivé informácie.  Možnosť nášho omylu je vďaka týmto faktom minimálna, bolo by však nezodpovedné ju úplne vylúčiť, preto ak si nebudeme istý pravdivo Vás o tom informujeme a odporučíme Vás na iného odborníka.

Preto ak potrebujete kvalifikovanú a rýchlu radu od odborníka, neváhajte a napíšte nám. Odpovedáme zväčša do niekoľkých hodín.

info@ocenenie-minci.sk

Ohodnotenie mincí je možné robiť aj čestne. A ešte jedna vec sme numizmatici nie záložňa, našim cieľom nie je len zarobiť na Vašich minciach.