NumizmatickyObchod.sk
Ocenenie-minci.sk
Ohodnotenie mincí zdarma
Odpoveď odborníka
zdarma do pár hodín
info@ocenenie-minci.sk

Napíšte nám!

♦ Rýchle určenie hodnoty mince

♦ Odpoveď do niekoľkých hodín

♦ Seriózne a úplne bezplatne

♦ email: info@ocenenie-minci.sk

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Napíšte nám

 

A my Vám radi pomôžeme spoznať skutočnú hodnotu mincí, ktoré vlastníte. Sme numizmatici a mince nás zaujímajú, to bol aj hlavný dôvod vzniku tejto internetovej stránky, ktorá sa venuje bezplatnému oceneniu mincí a určeniu ich hodnoty. Ak chcete mincu výhodne predať, napíšte nám a ak sa nám bude Vaša minca hodiť do zbierky radi ju od Vás kúpime za najlepšiu cenu na trhu. Máme veľmi široký záber, takže je veľmi veľká šanca, že Vaša minca bude pre nás zaujímavá.  Vy výhodne predáte a my si doplníme zbierku. Mince sú náš koníček, tak sa nebojte nás kontaktovať.

V prípade ak sa nás rozhodnete kontaktovať budete mať istotu, že Vaše mince prezrie človek, ktorý sa už niekoľko rokov venuje zberateľskej činnosti, má denný záujem o problematiku starých mincí a je zbehlý v súčasnej ponuke a dopyte v oblasti mincí. Všetky naše rady sú poskytované vždy úplne zdarma a bezplatne. Našou kvalifikáciou je denný záujem o problematiku mincí, nie sme súdni znalci a v prípade ak si nebudeme ocenením istí pravdivo Vás o tejto skutočnosti informujeme. Vďaka tomu je možnosť omylu veľmi nízka je však od nás profesionálne ju spomenúť. Nie sme záložna sme numizmatici, nepotrebujeme zarábať na Vašich minciach a preto Vám dokážeme ponúknuť najlepšie ceny. Vyskúšajte nás.

Odborník sa pokúsi spracovať akúkoľvek Vašu požiadavku na ocenenie mince a zistenie jej hodnoty zväčša do niekoľkých hodín.

Napíšte nám na email info@ocenenie-minci.sk a Vaše mince oceníme ešte dnes.

 

 

vykup minci